SPONSORZY

Grono Pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie dziękują Panu Andrzejowi Walkowiakowi za zasponsorowanie paczek mikołajkowych dla dzieci -rok szkolny 2015r/2016 i 2016/2017
Społeczność Uczniowska, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Szkoły Filialnej w Radziechowie składają serdeczne podziękowania Posłowi na Sejm RP Ryszardowi Zbrzyznemu za udział w spotkaniu mikołajkowym i przygotowaniu prezentów dla dzieci( mikołajki 2014r.)
Uczniowie serdecznie dziękuję Panu Dariuszowi Radziszewskiemu za zasponsorowanie wycieczki do "Parku Wrocławskiego" w Lubinie. Dzięki uprzejmości Pana Dariuszaw szystkie dzieci mogły skorzystać z uroków i atrakcji wycieczki.
Uczniowie oraz Grono Pedagogiczne dziękują Panu Posłowi na Sejm RP Ryszardowi Zbrzyznemu za pomoc w organizacji Mikołajek oraz kilkuletnie już sponsorowanie paczek dla wszystkich uczniów szkoły. Słodkie prezenty sprawiają dzieciom wiele radości!
Uczniowie oraz Grono Pedasgogiczne składają serdeczne podziękowania Panu Posłowi na Sejm RP Ryszardowi Zbrzyznemu za sponsorowanie wyjazdu dzieci na Ranczo Grapa z okazji Dnia Dziecka!
Społeczność uczniowska składa podziękowania Panu Posłowi na Sejm RP Ryszardowi Zbrzyznemu oraz Panu Andrzejowi Walkowiakowi za zasponsorowanie wyjazdu dzici z okazji Dnia Dziecka do Cyrklandu" w Miłkowie.
Społeczność uczniowska dziękuje Księdzu Adamowi Terleckiemu oraz Pani Sołtys Annie Senko za zasponsorowanie wyjazdu dzieci na poligon wojskowy do Trzebienia Małego.