Podziękowania

Dziękujemy Ksiedzu Proboszczowi Tadeuszowi Stelmachowi za dosponsorowanie wyjazdu uczniów na wycieczkę do Czapli Wioski Piasku i Kamienia. 
Dziękujemy Pani Annie Bielak, Annie Czajkowskiej-Pieniek, Angelice Wolskiej, Katarzynie Oleśniewicz za zaangażowanie w wykonywanie ozdób bożonarodzeniowych i wielkanocnych na Jarmarki Świąteczne w roku szkolnym 206/2017 oraz w poprzednich latach.
Dziękujemy Panu Mariuszowi Łesiukowi za zorganizowanie akcji i włączenie uczniów w sadzenie drzewek na "Alei lipowej" w Radziechowie. Dziękujemy rownież za zasponsorowanie lodów  uczniom z okazji Dnia Dziecka wroku szkolnym 2016/2017.
Dziękujemy Panu  Andrzejowi Walkowiakowi za zasponsorowanie w latach szkolnych 2015/2016 i 2016/2017 paczek mikołajkowych dla uczniów.
Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Buńkowskiemu  za oprawę muzyczną zabawy andrzejkowej 2015 oraz zabawy karnawałowej 2016. 
Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Kwoczka za wcielenie się w rolę Mikołaja i uświetnienie uroczystości mikołajkowych dla dzieci z naszej szkoły.Rok szkolny 2015/16
Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom i mieszkańcom wsi, którzy pomogli w dniu 18.04.2015r. pociąć i przewieźć drewno dla szkoły. Za zaangażowanie i poświęcony czas dziękujemy panom:
Dariuszowi Radziszewskiemu
Jarosławowi Szczygielskiemu
Andrzejowi Bielakowi
Piotrowi Sobczyszynowi
Andrzejowi Fuławce
Dariuszowi Rajczakowskiemu
Łukaszowi Posykaluk
Robertowi Małogowskiemu
Tadeuszowi Dobruckiemu
Krzysztofowi Dobruckiemu
Przemysławowi Dobruckiemu.
Dziękujemy Pani Podleśniczy Barbarze Kuźniar , która już trzeci rok wprowadza nas w atmosferę świąt upiększając szkołę choinkami.
Społeczność szkolna oraz Grono Pedagogiczne składa serdeczne podziękowania panu Adamowi Sondajowi za pomoc w remoncie klasy. Doceniamy poświęcony czas oraz duży wkład pracy, dzięki któremu dzieci będą mogły uczyć się w przyjaznych i bezpiecznych warunkach. Dziękujemy!!!
Za pomoc w pracach remontowych oraz za duże zaangażowanie w przygotowanie ogniska z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka, dziękujemy Panu Andrzejowi Fuławce. Mamy nadzieję na dalszą współpracę:)
Pani Alicji Panas składamy podziękowania za pomoc w przygotowaniu ogniska dla dzieci oraz za podarowanie szkole kafelek, które zostały wyłożone przed drzwiami wejściowymi do szkoły.
Dziękujemy panu Rafałowi Machulowi za poświęcenie czasu i wyłożenie kafelek przed drzwiami wejściowymi do szkoły. Liczymy na dalszą pomoc i współpracę:)
Dziękujemy Panu Andrzejowi Fuławce za pomoc w uzupełnieniu ubytków desek na sali gimnastycznej. Teraz będziemy ćwiczyć bezpieczniej! 
Wychowawca oraz uczniowie klasy III dziękują Panu Adamowi Sondaj za zamontowanie płyt regipsowych na suficie w sali lekcyjnej! Poświęcony czas uważamy za bezcenny!
Dziękujemy Panu Andrzejowi Bielak za położenie paneli w klasie II. Klasa na pewno stała sie przez to piękniejsza! 
O upiększenie klasy II zadbał też Pan Andrzej Rutyna, który w swoim wolnym czasie pomalował salę lekcyjną. Serdecznie dziękujemy za pomoc!
Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią dziękują Pani Annie i Panu Darkowi Radziszewskim za pomalowanie klasy i pomoc w porządkowaniu terenu szkoły.
Społeczność szkolna dziękuje Panu Andrzejowi Fuławce za przygotowanie dla dzieci piaskownicy, która przynosi dzieciom wiele radości.