Luty

NIEWAŻNE, GDZIE SPĘDZASZ FERIE, SĄ ZASADY, O KTÓRYCH ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ:
Informuj opiekunów gdzie dokładnie idziesz i o której godzinie wrócisz
Nie noś kluczy, komórki, pieniędzy w widocznym miejscu – to może skusić potencjalnego złodzieja
Nie rozmawiaj z obcymi osobami i nie ufaj im
Przestrzegaj zasad poruszania się po drodze
Ubieraj się stosownie do pogody
Nikomu nie podawaj swojego adresu zamieszkania, nazwiska, nr telefonu
Jeśli ktoś próbuje Cię skrzywdzić, wołaj głośno o pomocJeśli ktoś krzywdzi Twojego kolegę, reaguj natychmiast i zawołaj osobę dorosłą

Przed feriami zimowymi pani Barbara Wanicka wraz z uczniami klasy III przygotowała apel, podczas którego uczniowie przypomnieli zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Przygotowali też gazetkę ścienną przypominającą o tych zasadach.
POKAZ TAŃCA AKADEMII TANECZNEJ O`LE!

04  lutego 2017r. w Złotoryi odbył się turnej tańca zespołów dziecięcych. Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajecia taneczne odbywające się raz w tygodniu w szkole, a prowadzone przez trenerkę Akademii Tańca O`le! wzięli udział w pokazie tańca w Złotoryi. Grupy taneczne z rożnch szkół mogły zaprezentowac swoje umiejętności i pochwalić się wspaniałym tańcem! 
Tradycyjnie jak co roku wnuczęta uczciły Dzień Babci i Dziadka występami artystycznymi. Na początku szanownych gości powitała pani kierownik Violetta Kozłowska składając w imieniu swoim i grona pedagogicznego najlepsze życzenia zebranym gościom. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i aktorskie w spektaklu jasełkowym. Nagrodą były gromkie oklaski i wzruszenie dziadków podczas oglądania przedstawienia. Po jasełkach uczniowie klas 0-III wierszem i piosenką złożyli życzenia swoim ukochanym dziadkom. Niespodzianką była piosenka, do której akompaniował na keyboardzie Mateusz Buńkowski. Dziadkowie podziękowali wnukom częstując je cukierkami! Po występie rodzice zaprosili gości na słodki poczęstunek i rozmowy przy kawie i herbacie. 

Dnia 10 lutego 2017r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Pojawiły się na niej postacie z bajek, wróżki, księżniczki, rycerze oraz super bohaterowie. Uczniowie przy muzyce przygotowanej przez panią Martę Buńkowską bawili się doskonale. Zabawy i konkursy były ciekawymi przerywnikami tańców. Wszyscy uczniowie zasłużyli na nagrody za ciekawy strój karnawałowy!