LISTOPAD 2012


GÓRA GROSZA


Coroczna akcja charytatywna "Góra Grosza" już ruszyła!

Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę groszówek wśród uczniów naszej szkoły,

aby pomóc rówieśnikom, kórzy przebywają w domach dziecka i potrzebują wsparcia.

Akcja trwać będzie od 26 listopada do 7 grudnia.

POMÓŻ I TY!..PACZKA DLA ZWIERZACZKA


Wszyscy lubią dostawać prezenty, szczególnie od św. Mikołaja. W tym roku kazdy z nas może nim zostać. W związku z nadchodzącą zimą, uczniowie naszej szkoły nie zapominają o potrzebujących zwierzętach przebywających w schronisku w Legnicy. Wszyscy, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, prosimy o przekazywanie karmy dla zwierząt, kocy oraz misek.

Paczki odbiera Samorząd Uczniowski do 6 grudnia. 


To mały gest o wielkim znaczeniu!

Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy -

                                 niech do nich także zawita Święty Mikołaj!!!


ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Dzieci z oddziału przedszkolnego swoim występem przeniosły wszystkich na chwilę w świat dziecięcych bajek. 
Malujemy misia  
26 listopada 2012r. do naszej szkoły zagościły wrożki, wróżbici i dobra zabawa! Do tańca przygrywał Pan  DJ Paweł, któremu dziękujemy za super muzykę!  Wir tańców porwał nie tylko dzieci, ale także nauczycieli i rodziców! 
ZEBRANIE Z RODZICAMI
Zebranie nie musi być nudne. 26.11. przybyli rodzice mogli sie o tym przekonać. Zanim rozeszli sie do klas na spotkania z wychowawcami obejrzeli prezentację przygotowaną przez p. Katarzynę Studzińską. Mogli podziwiać swoje pociechy biorące udzial w różnych akcjach, konkursach, uroczystościach i apelach.