Kwiecień 2017

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W RAMACH DZIAŁAŃ PREWENCYJNYCH W SYTUACJACH ZAGROŻEN O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM

Dnia 06 kwietnia 2017 r. w naszej szkole zostało przeprowadzone przez policjantów z KPP Złotoryja, szkolenie z zakresu Koncepcji Wojewódzkich Działań Prewencyjnych ukierunkowanych na aktywność profilaktyczną w zakresie podnoszenia świadomości i kształtowania pożądanych postaw i zachowań w sytuacji zagrożeń ocharakterze terrorystycznym. 
Sukcesy Weroniki
  Weronika Bielak zdobyła II miejsce na Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Jeleniej Górze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
BEZPIECZNA +
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Dnia 24.04.2017r. odbyła się pogadanka z prezentacją w ramach  realizacji Rządowego Programu Bezpieczna+ Edukacja dla bezpieczeństwa. Uczniowie zostali zapoznani z procedurami powiadamiania służb ratowniczych, przypomniane zostały numery alarmowe i zasady ewakuacji na wypadek pożaru i zadymienia. Poprzez praktyczne ćwiczenia wskazane zostało uczniom jak należy zachowywać się kiedy płonie ubranie. Uczniowie oglądali krótkie filmy edukacyjne przestrzegające przed niebezpiecznymi zachowaniami w szkole i w domu.
SPOTKANIE Z PIOSENKĄ I TAŃCEM-SPOTKANIE INTEGRACYJNE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
Dnia 26.04.2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w spotkaniu integracyjnym pt. "Spotkanie z piosenką i tańcem", gdzie bawiły się wspólnie z ich rówieśnikami. Wspólną zabawę wspominać będziemy jeszcze długo 😊 Uroczystość odbyła się w Sali Wiejskie w Olszanicy. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych naszej Gminy. Serdeczni dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowania. Podczas uroczystości dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty wokalne oraz taneczne. Wszyscy wypadli znakomicie! Po wyczerpujących pokazach uzupełniły siły podczas pysznego poczęstunku przegotowanego dla nich przez rodziców. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.