PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Dnia 03 czerwca Pani Sołtys i Radna Wsi Radziechów wraz z Radą Sołecką przygotowała dla dzieci piknik z poczęstunkiem i zabawami. Zorganizowane zostało prze panią bibliotekarkę Zofię Kozubską spotkanie z Panem Stanisławem Urbańskim, który jest pasjonatem i modelarzem. Zaprezentował dzieciom statki wykonane przez siebie. Ciekawie opowiadał, a następnie zaprosił na pokaz. Uczniowie mogli zobaczyć jak statki wykonane przez Pana Stanisława pływają po wodzie. Spotkanie było bardzo ciekawe, Pan Stefan zachęcał dzieci do modelarstwa i konstruowania władnych modeli statków czy samolotów. 
WYRUSZYLIŚMY PAMIĘTAJĄC O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE
Poczęstunek był smakowity
Pokaz statków Pana Stanisława Urbańskiego
Wyścigi w workach
Budujemy szlak wulkanów
SPOTKANIE Z PANEM STANISŁAWEM URBAŃSKIM- MODELARZEM PASJONATĄ
Pan Stanisław Urbański spotkał się z dziećmi raz jeszcze na pokazie samolotów. Pokazał dzieciom start i lot rakiety, którą sam skonstruował oraz na lot samolotów Czajka i Bocian. Zrobiło to na dzieciach niesamowite wrażenie. Panu Stanisławowi Urbańskiemu oraz inicjatorce spotkań Pani Zofii kozubskiej bardzo dziękujemy za poświęcony czas, piękny pokaz efektów swojej pasji i mamy nadzieję na następne spotkania!
Kliknij, aby edytować treść...
Sukcesy Weroniki Bielak
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
PRÓBNY ALARM EWAKUACYJNY
Dnia 13.06.2016r. Odbył się drugi próbny alarm ewakuacyjny.  Sygnał alarmowy dały 3 długie dzwonki.Uczniowie pod opieką uczących w danej klasie nauczycieli opuścili budynek zgodnie z wyznaczonymi drogami ewakuacyjnymi, oraz ustawili się klasami na wyznaczonych poza szkołą miejscach ewakuacji. Ewakuacja przebiegła sprawnie o czym świadczy szybki czas ewakuacji. Stosując się do ogólnych zasad ewakuacji nauczyciele zabrali ze sobą dzienniki lekcyjne i pozostawili większość pomieszczeń otwartych. Po wyjściu z budynku sprawdzili stan osobowy klas.
WARSZTATY CZYTELNICZE- LATO

Już po raz ostatni w tym roku szkolnym odbyły się Warsztaty Czytelnicze. Cykl zakończyły letnie już warsztaty. Pani Zofia Kozubska przywitała z dziećmi lato prozą i poezją dziecięcą. Uczniowie wysłuchali wierszy i krótkich opowiadań o lecie, a następnie wraz z Panią bibliotekarką przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa jakie należy zachować podczas wakacji. Na zakończenie spotkania wykonali kolorowe lody, które będą stanowiły ostatnią dekorację klas tuż przed wakacjami. Pani Zofii Kozubskiej dziękujemy za całoroczny cykl spotkań w bibliotece i przeprowadzenie dla dzieci ciekawych warsztatów tematycznych. Liczymy na tak owocną współpracę także w przyszłym roku szkolnym!
  BEZPIECZNE WAKACJE 


Dnia 21 czerwca 2016r. odbyło się spotkanie ze strażakiem i ratownikiem medycznym Panem Witoldem Siembidą. Pan Witold przeprowadził pogadankę dotyczącą bezpiecznych wakacji. Uczniowie przypomnieli sobie numery alarmowe i sposoby wzywania pomocy w sytuacjach zagrożenia. Pamiętali w jaki sposób należy poruszać się po drogach, przedstawili zasady przechodzenia przez jezdnię. Następnie Pan Witold opowiedział o tym jak należy zachowywać się nad wodą, w lesie, w górach, żeby wypoczynek był bezpieczny. Uczulił tez dzieci na spotkania z nieznajomymi, którzy mogą mieć złe zamiary wobec dzieci. Zwrócił też uwagę na bezpieczeństwo dziecka w sieci przestrzegając przed niebezpieczeństwami płynącymi z Internetu. Na koniec spotkania uczniowie wręczyli Panu Siembidzie pamiątkową ramkę z podziękowaniem.
WYJŚCIE DO "MINI ZOO BACY"
Dnia 22 czerwca 2016r. wybraliśmy się z wizytą do zaprzyjaźnionego gospodarstwa Pani Jadwigi Warchoł. Czekały tam na nas woliery z kolorowymi ptakami. Podziwialiśmy pawie, bażanty, papugi i inne ciekawe okazy. W Mini ZOO Bacy zamieszkały też ciekawskie wiewióreczki, które zerkały ciekawością na gości. Na pamiątkę dostaliśmy od Pani Jadwigi piękne pióra, a na dobry humor słodycze, za które ładnie podziękowaliśmy. Wyrażając nasze podziękowania za gościnność i umożliwienie zwiedzania Mini ZOO wręczyliśmy Pani Jadwidze Warchoł pamiątkową ramkę z dedykacją.
Zawsze pamiętamy o bezpiecznym poruszaniu się po drogach.
KONKURS - WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI

Dnia 23 czerwca 2016r. Pani Marta Buńkowska przeprowadziła konkurs pt. „Wianek świętojański”.
Uczniowie wraz z wychowawcami udali się na pobliskie pola, aby nazrywać polnych kwiatów. Następnie pletli z nich przepiękne wianki przepełnione polnym kwieciem. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Uczniowie otrzymali słodkości oraz kolorową kredę, którą na asfalcie wymalowali świat bajek!
Po zakończonej pracy uczniowie otrzymali od pań milą niespodziankę. Były nią pyszne lody!
Kraina bajek ...
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


Dnia 24 czerwca 2016r. zakończył się rok szkolny 2015/2016. Ze swoimi uczniami klasy III pożegnała się wychowawczyni Violetta Kozłowska. Niespodzianką była wzruszająca prezentacja przygotowana przez Panią Katarzynę Studzińską-Kwoczka „Minęły trzy lata…” Uczniowie i wychowawczyni obejrzeli ją nie bez wzruszenia. Łza zakręciła się w oku. To nie był koniec wzruszeń. Uczniowie młodszych klas po opieką Pani Barbary Wanickiej przygotowali na pożegnanie kolegów wiersze i piosenki, w których wyrazili swoją sympatię do nich. Wakacyjną nutę wprowadzili uczniowie, którzy zaśpiewali wakacyjną piosenkę po angielsku. Do występu przygotowała ich Pani Kinga Prokop. Po apelu odbyło się uroczyste rozdanie świadectw  uczniom klasy III oraz podziękowań rodzicom, którzy przez cały rok szkolny wspierali szkołę i wykazywali się pomocą w przygotowaniach imprez, uroczystości i innych działań związanych z życiem szkoły. Pani Kierownik Violetta Kozłowska wręczyła rodzicom dyplomy podziękowania i wyraziła nadzieję na dalszą współpracę. Na zakończenie wszyscy życzyli sobie udanych i bezpiecznych wakacji!
Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowała uczniom opiekun Pani Katarzyna Studzińska-Kwoczka
Uczniom klasy III symboliczny dyplomik za całoroczną pracę na jezyku angielskim wręczyła Pani Kinga Prokop.
Pamiątkowe zdjecie z klasą III