CZERWIEC
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "BEZPIECZNI NA DRODZE" PRACE KOMPUTEROWE
Organizator konkursu Violetta Kozłowska wręczyła nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie uczniom, którzy wykonali najlepsze prace w edytorze grafiki Paint. Celem konkursu było kształtowanie właściwych nawyków zachowania się dzieci na drodze oraz uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego oraz  popularyzacja grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki i rozwijanie umiejętności w posługiwaniu się edytorem graficznym  Paint.
W konkursie
miejsce I zajęła Nikola Czajkowska z klasy II
miejsce II Paulina Kuźniar z klasy III
miejsce III Patrycja Rutyna z klasy III
dyplomami zostali też nagrodzeni:
Amelia Sondaj, Mateusz Buńkowski, Adrian Keklak, Bartosz Panas, Joanna Sobczyszyn.
Gratulujemy!
SMACZNIE, ZDROWO, OWOCOWO
12 czerwca klasa III wraz z panią Katarzyną Studzińską-Kwoczka przygotowała przedstwienie dotyczące zdowego odżywiania. Uczniowie wierszem i piosenką zachęcali do spożywania owoców i warzyw, które zawierają wiele cennych dla naszego zdrowia witamin. Na zakończenie poczęstowali kolegów witaminkami ukrytymi w kolorowych i smacznych owockach!
Mamy nadzieję, że uczniowie nie zapomną na wakacjach o zdrowym odżywianiu i dostarczaniu swojemu organizmowi cennych witamin!
SUKCESY W JU JITSU I KENJUTSU
Wszystkim uczniom i uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "SOKI Z KLASĄ"
 Celem konkursu, który był prowadzony i administrowany przez Agencję Rynku Rolnego było zaprojektowanie opakowania dla programu Soki z klasą, które zachęci inne dzieci do picia soków w kartonie. W konkursie wzięła udział uczennica klasy II Nikola Czajkowska i znalazła się w gronie laureatów i zdobywców nagrody pierwszego stopnia w postaci tabletu! Nikoli gratulujemy sukcesu!
Zwycięski projekt Nikoli!
ZAKOŃCZENIE KONKURSU "PROJEKT Z NAKRĘTEK"
Pani Marta Buńkowska rozdała nagrody i dyplomy laureatom konkursu:
Miejsce I Weronika Bielak
Miejsce II Nikola Procajło
Gratulujemy!
Pożegnanie wiosny
Oddział przedszkolny pod opieką Pani Marty Buńkowskiej pożegnał wiosnę witając lato! Przedszkolaki wierszem i piosenką wprowadzili społeczność szkolną w nastrój letni...porzypominając, że wakacje tuż tuż....
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Zakończenie roku szkolnego rpoczeło się Mszą świętą w kościele w Radziechowie. Następnie w szkole uczniowie klasy III z udziałem kolegów z klasy I i II pod opieką pań Violetty Kozłowskiej i Barbary Wanickiej pożegnali się ze szkołą i z wychowawczynią. Wierszem i piosenką podziękowali za lata spędzone  w naszej szkole. Po występie nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy III. Kierownik szkoły podziękowała też za wspólpracę i pracę na rzecz szkoły rodzicom oraz Radzie Rodzicow, która również żegnała się ze szkołą. Na ręce Pani Anny Radziszewskiej kierownik złożyła podziękowania oraz bukiet kwiatów i statuetkę z wyrazami wdzięczności za te lata wpółdziałania. 
BEZPIECZNE WAKACJE
Zasady bezpiecznego spędzania wakacji przypomniała uczniom Pani Barbara Wanicka. Wszyscy brali aktywny udział w prelekcji, zatem mamy nadzieję, że zasady zostały wpojone i zapamiętane, a także zaowocują bezpiecznym spędzaniem wolnego czasu podczas wakacji! 
Wszystkim uczniom życzmymy bezpiecznego i miłego wypoczynku!